Par mums

Šajā mājas lapā Jums ir iespēja redzēt visus galvenos onlain telekanālus un skatīties TV ierakstu jebkurā Jums ērtā laikā. Visi TV ieraksti ērti sakārtoti.

Latvijas.tv - lieliska izvēle

Latvijas.tv - lieliska izvēle!

Šajā mājas lapā Jums ir iespēja redzēt visus galvenos onlain telekanālus un skatīties TV ierakstu jebkurā Jums ērtā laikā. Visi TV ieraksti ērti sakārtoti. Latvijas.tv ir daudz kanālu parļoti zemām cenām - tiktai 5 eur! Esiet laipni lūgti mājās Latvijas.tv!

Latvijas.tv tieši uz televizora ekrāna - izmantojot TV dekoderu!

Dators aizņemts, bet gribētos paskatīties Latvijas.tv translāciju? Izmantojiet mūsu super piedāvājumu, iegādājoties TV dekoderi un skataties Latvijas.tv tieši uz televizora ekrāna. Ar TV dekoderi jebkurš televizora modelis ar HDMI pieslēgumu paliek par Smart TV. Vairāk komforta un ērtības. PASŪTĪET un skaties.

Latvijas.tv translācijas uz mobīlām ierīcēm!

Laba programma, bet tev līdzi nav datora? Nav problēmu - skaties Latvijas.tv jebkurā vietā, jebkurā laikā uz jebkura ekrāna. Jauns atskaņotājs uz mobīlām ierīcēm tagad dod iespēju skatīties translācijas tieši uz sava telefona ekrāna vai planšetes. Universālais atskaņotājs tiek piemērots visām Apple, Android, iOS ierīcēm. Jaunu atskaņotāju varat aktivizēt pēc šī linka: http://www.latvijas.tv/player/prod/
Latvijas.tv - paplašinam funkcionalitāti!

Multi-room - iespēja vienlaicīgi skatīties Latvijas.tv translācijas uz trīm dažādām ierīcēm!

Lietotājam par vienu apmaksāto paketi, piešķiras iespēja vienlaicīgi skatīties Latvijas.tv translācijas uz divām dažādām ierīcēm, bet tikai viena interneta – pieslēguma ierobežojumā (vienīgā IP-adresē).

30-dienu TV arhīvs!

Dēļ laika starpības vai lielas nodarbinātības nevari skatīties savu iecienītāko programmu? Ļoti gribās pagriezt laiku atpakaļ... Tagad jau var – un nav vajadzīga laika mašīna. Latvijas.tv ir 30 dienu TV arhīvs. Plāno laiku atbilstoši savām vajadzībām un zini, ka nepalaidīsi garām galveno.Galu galā ļoti forši, ja vari iknedēļas telepārraidi noskatīties visu uzreiz, mēneša laikā. Latvijas.tv – visas programmas, kuras tika demonstrētas pedējās 30 dienās, brīvi pieejamas. REĢISTRĒJIES un skaties.

Nekādu problēmu ar interneta ārtumu!

Neesi pārliecināts vai pietiekami interneta ātrums tiek izmantots stabilam pārskatam Latvijas.tv? Apliecinam – protams, ka pietiks! Lai skatīties augstās kvalitates translāciju Latvijas.tv ir nepieciešams tikai 0,7 MB/s. Citām mājas lapām anoloģisko pakalpojumu prasības interneta ātrumam ir vairākas reizes lielāks. Nemaldies un vienmēr saņem to, ko sagaidi. Latvijas.tv – nav nepieciešams spidometrs internetam.Tā ir viss labākā proporcija mazam interneta ātrumam ar augstu Latvijas.tv translācijas kvalitati.REĢISTRĒJIES un skaties.

Bezmaksas izmēģinājums 7 dienu laikā!

Pagaidām nav ideju par piedāvātiem pakalpojumiem? REĢISTRĒJIES mājas lapā Latvijas.tv un 7 dienu laikā izmēģini visu bezmaksas. Mēs augstu vērtējam Jūsu viedokli un piedāvājam iespēju ne tikai pārliecināties par augstu translācijas kvalitāti Latvijas.tv un ērtu lietošanu, bet arī vēlamies, lai visas bezmaksas nedēļas laikā Jūs varētu baudīt savas mīlļākās programmas. 7 dienas bezmaksas pārskats – Latvijas.tv dāvana Jums. Pienācīgi novērtējiet un kļūstiet par patstāvīgo lietotāju.

Īslaicīga pakalpojuma apturēšana!

Plānojiet atvaļinājumu, kura laikā nevarēsiet skatīties dotās Latvijas.tv translācijas? Tā jau vairs nav problēma! Piedāvājam Jūsu uzmanībai jaunu iespēju - izmantot īslaicīgu pakalpojuma apturēšanu.
Tam ir nepieciešams 24. stundu laikā līdz vēlamajam apturēšanas datumam informēt mūs, norādot konkrētu termiņu - no .... līdz...
Droši plānojiet savu laiku un baudiet Latvijas.tv pārskatu, kad vēlaties, bez jebkādām raizēm. RAKSTIET.

Operatīvais atbalsta dienests!

Ir grūtības un neziniet, ko lai dara? Jebkuri jautājumi un problēmas,kas saistīti ar Latvijas.tv, var būt adresēti mums. Mūsu draudzīgā atbalsta komanda apvieno sevī profesionāļus ar lielu pieredzi un darba zināšanām. Mēs rūpēsimies par Jūsu patīkamu laika pavadīšanu, skatoties Latvijas.tv. RAKSTIET.